Real Estate Agency
мени

Локација: Злокуќани

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов луксузен апартман во луксузниот комплекс СВЕТИ ЈОВАН ВО Злокуќани, наместен комплет со нов мебел, со површина од 100 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, клима, нова кујна, машина за перењe , машина за садови, 2 бањи, 3 балкони, секоја соба поседува балкон, кои гледаат кон езерцата, 24 часа обезбедување, базен, 2 езера,паркинг, вселив веднаш.

Код на недвижност: 22422

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
100 m²
Балкони
3
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
100 m²
Балкони
3
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА