Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Жданец

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Жданец, поседува 70 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, комплетно наместен со нов мебел правен по нарачка, нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, греење на парно, балкон со прекрасен поглед кон Скопје,клима, градинка, маркети, нова градба, слободен паркинг , вселив веднаш.

Код на недвижност: 22412

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА