Real Estate Agency
мени

Локација: Дебар Маало

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава ултра луксузен стан во срцето на Дебар Маало, kaj броз кафе, поседува 145 м2 станбен простор кој што се состои од 2 спални соби и дневна со трпезарија и кујнски дел, комплетно и убаво наместен,со нов мебел, греење на сопствено парно, нова градба, нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење,клима, лцд тв, во станот има лифт кој директно води во гаража, вселив веднаш.

Код на недвижност: 22174

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
7 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
145 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
7 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
145 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА