Real Estate Agency
мени

Локација: Црниче

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов луксузен стан во Црниче-Водно кај Турска Амбасада , наместен со нов мебел, 130 м2, 4 соби, дневна и 3 спални, нова кујна, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, клима, машина за садови, балкон со прекрасен поглед, греење на сопствено парно, 2 бањи, нова градба, гаража, вселив веднаш.

Код на недвижност: 22093

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
130 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
130 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА