Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Бардовци

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нова куќа во Бардовци после Црквата, поседува 400 м2, приземје и 2 ката, 9 соби, греење на сопствено парно, 2 инвертер клими, камин, нова кујна, скомплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, 1 гаражa плус 2 паркинг места, 2 помошни простории, двор,моментално е полунаместена, но може да се испразни, веднаш вселивa.

Цена- 1700 евра за комплено празна

Цена-2000 евра наместена

Код на недвижност: 22067

Соби
6+ соби
Бањи
4
Спрат
Приземје
Паркинг
+ 3 паркинг места
Лифт
Не
Опременост
Полу-наместен
Квадратура
400 m²
Балкони
5
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
6+ соби
Бањи
4
Спрат
Приземје
Паркинг
+ 3 паркинг места
Лифт
Не
Опременост
Полу-наместен
Квадратура
400 m²
Балкони
5
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА