Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов луксузен стан во Аеродром во Џевахир, поседува 105 м2, 4 соби, дневна и 3 спални соби, наместен со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, машина за садови, клима, нова градба, 2 бањи, балкон, ГАРАЖА, вселив од 10 март…

Код на недвижност: 22052

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
4 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
105 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
4 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
105 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА