Real Estate Agency
мени

Локација: Тафталиџе 2

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава ЛУКСУЗЕН стан во ТАФТАЛИЏЕ kaj TTC Grand Plaza, станот поседува 120 м2, 4 соби, дневна и 3 спални соби, наместен комплет со нов мебел , нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, голем балкон, 2 бањи, клима, нова градба, МАШИНА ЗА САДОВИ, ЏАКУЗИ, СОПСТВЕН ПАРКИНГ, КАМИН, вселив од 1 септември….

Код на недвижност: 21953

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
6 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
120 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
6 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
120 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА