Real Estate Agency
мени

Локација: Дебар Маало

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов модерен стан во Дебар Маало позади пазарот Буњаковец, поседува 65 м, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен со нов мебел,нова кујна ,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење , греење на парно, клима, нова градба, невселен до сега, вселив веднаш.

Код на недвижност: 21848

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА