Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан во Буњаковец, кај млин балкан, поседува 105 м, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет со нов мебел, нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, нова градба, 2 балкони, греење на парно, 2 инвертер клима, машина , бања, гаража, вселив веднаш.

Код на недвижност: 21813

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
105 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
5 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
105 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА