Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Тафталиџе 2

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан во Тафталиџе кај Гимназија Нова, станот поседува 100 м2 ,3 соби, конфорна дневна и 2 спални, греење на инвертер клима, СЕ ИЗДАВА наместен со нов мебел, нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, 2 балкони, 3 бањи, нова градба, гаража + слободен паркинг вселив веднаш…

500 евра

Код на недвижност: 21775

Соби
3 соби
Бањи
3
Спрат
3 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
100 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Подрум
Соби
3 соби
Бањи
3
Спрат
3 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
100 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Ориентација
Југ
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА