Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Козле

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Капиштец- Козле кај Свети Јован Црквата, мирна и тивка локација многу блиску до Центар, станот е 80 м2, со 4 соби, 3 спални, наместен комплетно со нов мебел, медијапан кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, машина за садови, греење на сопствено парно,клима, нова градба, со 2 купатила, паркинг, вселив од 5 мај.

Код на недвижност: 21552

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
80 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА