Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Карпош 3

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен трособен стан во Лептокарија – Карпош 3. Поседува 65 м2 и располага со 2 спални соби, дневна со трпезарија, кујна, купатило и 2 тераси. Станот е комплетно реновиран, опремен со нов мебел, и дабов паркет, комарници на сите прозори и вратите од терасите, проточен бојлер, нова медијапан КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,комплетна нова бела техника,машина за перење, клима уред и централно парно ,ГРАТИС ИНТЕРНЕТ,вселив веднаш….

Код на недвижност: 21237

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА