Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Црниче

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан во Црниче кај Света Петка, станот е 76 м2,со 3 соби, дневна и 2 спални соби, наместен комплетно и убаво со нов мебел, греење на струја, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите нови потребни апарати за домаќинство, kлима, нова градба, ГАРАЖА, балкон, 2 купатила, вселив веднаш…

Код на недвижност: 21208

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
76 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
76 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Југ
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА