Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Дебар Маало

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан во Дебар Маало кај Фонтана,станот поседува 65 м2, 3 соби, днавна и 2 спални соби, наместен со нов мебел, нова кујна,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, клима, греење на парно, 2 купатила, машина за садови гаража, вселив веднаш.

Код на недвижност: 21108

Соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
0
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
0
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА