Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Карпош 4

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов модерен стан во Карпош 4 близу City Mall, станот поседува 75 м2 , 4 соби,
дневна и 3 спални, се издава наместен со нов и модерен мебел, со греење на клима инвертер, нова градба,балкон, машина за садови, паркинг, вселив веднаш.

Код на недвижност: 21102

Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА