Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Трнодол

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во куќа во Трнодол, станот е дуплекс, поседува 140 м2, со 3 соби, долу дневна, кујна, купатило, горе 2 спални и купатило, работна соба, наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење, kлима, 2 балкони , греење на струја, клкма, двор, БАЗЕН, ПАРКИНГ ЗА 2 ВОЗИЛА, вселив веднаш.

Код на недвижност: 21072

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
Приземје
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
140 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
Приземје
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
140 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА