Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издавa нов стан во Центар позади Рамстор кај Љуц, поседува 60 m 2, 2 соби, конфорна дневна и спална, наместен комплет со нов мебел, нова кујна,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење,греење на парно, клима, балкон, слободен паркинг, нова градба, не вселуван до сега, вселив веднаш.

Код на недвижност: 21069

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА