Real Estate Agency
мени

Локација: Карпош 3

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов луксузен стан во Карпош 3 во City Garden позади City Mall, станот поседува 55 м2, со 2 соби, дневна и спалнa, наместен комплет со нов мебел , нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни нови апарати за домаќинство, машина за перење греење на парно, инвертер клима, нова градба, паркинг, балкон, вселив веднаш…

Код на недвижност: 20972

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА