Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Капиштец

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се изнајмува НОВА ПРАЗНА куќа во Капиштец кај Свети Јован Црквата, со површина од 650 м2, куќата е на 3 ката, 1 кат има дневна 2 спални и вц, 2 кат со дневна 2 спални и вц, 3 кат е со посебен влез има дневна и 3 спални , куќата има видео надзор, лимена ограда, летниковец, 2 гаражи, 2 паркинг места, и 2 надворешни паркинзи, клима, двор 780 м2, има и сутерен за канцеларии, вселив веднаш.

Код на недвижност: 20882

Соби
6+ соби
Бањи
3
Спрат
Приземје
Паркинг
+ 3 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
650 m²
Балкони
3
Греење
Струја
Подрум
Да
Соби
6+ соби
Бањи
3
Спрат
Приземје
Паркинг
+ 3 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
650 m²
Балкони
3
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА