Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан во Центар позади Рамстор,станот е 55м2, 2 соби, конфорна дневна и спална , лифт, комплетно наместен со нов мебел, нова градба, нова медијапан кујна, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, машина за садови ,лцд тв, гаража, 2 бањи, вселив веднаш.

Код на недвижност: 20778

Соби
2 соби
Бањи
2
Спрат
6 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
2
Спрат
6 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА