Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Карпош 3

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов наместен стан во Карпош кај City Mall во City Tower, со површина од 50 м2, 2 соби, дневна и спална, 12 kaт, лифт, наместен е со нов мебел, греење на парно, клима ,машина за перење, паркинг , нова градба, СЕГА ИМА ДРУГА НОВА ГАРНИТУРА, вселив ведаш.

Код на недвижност: 20711

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
12 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
12 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА