Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Водно

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан на долно Водно на Загребска близу клинички центар и Рамстор, поседува 120 м2, 4 соби, дневна и 3 спални, наместен со нов мебел,нова кујна,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, машина за садови, клима.нова градба, 2 бањи, 2 балкони, гаража, вселив веднаш.

Код на недвижност: 20696

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
4 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
120 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
4 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
120 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА