Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Центар кај Буњаковец на 2 кат, со лифт. Станот е 70 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, се издава празен, со клима инвертер, балкон, реновиран комплет, се издава за фирми, вселив веднаш.

Код на недвижност: 20531

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Празен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА