Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Центар кaj Зелен Пазар, наместен комплет, станот поседува 85 м2, 3 соби , дневна и 2 спални, засебна кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,клима, купатило, балкон, 2 бањи, вселив веднаш..

Код на недвижност: 20526

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
11 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
11 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА