Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Кисела Вода

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Кисела Вода , кај Дом за слепи, станот е 65 м2, 4 соби, дневна и 3 спални, наместен комплетно со нов мебел, нова кујна, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови, паркинг, подрум, доста топол стан, клима, вселив веднаш.

Код на недвижност: 20492

Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Подрум
Да
Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Ориентација
Исток
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА