Real Estate Agency
мени

Локација: Карпош 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Карпош 1 кај Финки ,поседува 60 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет , кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, реновиран, греење на струја, слободен паркинг, вселив веднаш.

Код на недвижност: 20467

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Да
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА