Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан во Строг Центар, во Гратски Зид, kaj Малага и БЕКО, наместен комплетно со нов мебел, поседува 75 м2, 3 соби, дневна и 2 спални,нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,клима, реновиран комплет , СОПСТВЕН паркинг,вселив веднаш….

Код на недвижност: 20423

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
0
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
0
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА