Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Карпош 4

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава одличен стан во Карпош 4 кај City Mall, поседува 65 м2, 3 соба,наместен комплет со понов мебел, засебна кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, kлима, паркинг, греење на парно, реновиран комплет, вселив веднаш.

Код на недвижност: 20209

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА