Real Estate Agency
мени

Локација: Карпош 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов стан во Карпош 1 кај факултетите, поседува 60 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, има 4 единечни лежаи, наместен комплет , кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, клима, слободен паркинг, балкон, купатило, реновиран комплет, вселив веднаш.

Код на недвижност: 20094

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
7 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
7 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА