Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Цeнтар, спроти Рамстор, станот поседува, 90 м2, 3 соби,дневна, и 2 спални, се издава наместен со нов мебел, нова кујна,балкон, клима, 2 бањи, вселив веднаш.

Код на недвижност: 20048

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
7 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
90 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
7 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
90 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА