Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан во Аеродром, кај Тобако 2, станот поседува 75 м2, со 4 соби, дневна и 3 спални, наместен со нов мебел , Располага со дневна,и 3 спални, 2 бањи, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,греење на парно, клима, балкон,машина за садови, нова градба, ГАРАЖА, вселив веднаш..

Код на недвижност: 19870

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
7 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
7 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА