Real Estate Agency
мени

Локација: Тафталиџе 1

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Тафталиџе кај Коменскли. Станот е 60 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, се издава празен со комплет кујна со апарати, со греење на инвертер клими, паркинг, нова градба ,невселен до сега, вселив веднаш.

Код на недвижност: 19747

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Не
Опременост
Празен
Квадратура
60 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА