Real Estate Agency
мени

Локација: Капиштец

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Капиштец. поседува 100 м2, 4 соби,дневна и 3 спални соби, наместен комплет,нова засебна кујна, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење, клима. 2 купатила, балкон, реновиран, вселив веднаш.

Код на недвижност: 19269

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
7 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
100 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
7 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
100 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА