Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Карпош 4

Facebook
Twitter
LinkedIn

издава луксузен стан во Карпош 3 позади City Mall, поседува 55 м2, 2 соби, дневна и спална,комплетно наместен со нов мебел, нова кујна,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење,Машина за садови, греење на парно, балкон, нова градба,паркинг, клима, 2 ПАРКИНГ МЕСТА.

Код на недвижност: 19595

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
2 паркинг места
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
55 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА