Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава трособен луксузен стан во Центар близу Грчка Амбасада позади Кузман Студентскиот, станот поседува 70 м2, 3 соби, 2 спални,наместен со нов мебел, греење на сопствено прано, во нова градба, нова кујна, комплетно опремена со сите нови потребни апарати за домаќинство, клима, машина за садови, балкон, паркинг, вселив веднаш.

Код на недвижност: 19376

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА