Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Ново Лисиче

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов комплетно наместен стан во Ново Лисиче спроти Лиса, поседува 75 м2, 4 соби, со три спални соби, дневна со трпезарија, балкон,нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, реновиран,
Вселив веднаш.

Код на недвижност: 19176

Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
75 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА