Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан во Центар, кај Училиштето Димитар Миладинов, во Близина на Зелен Пазар, станот е 85 м2, со 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплетно со нов мебел, нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, 2 балкони,3 клими, реновиран комплет, спствен паркинг, вселив од 1 февруари.

(во цената влегува месечна кирија и гратис телевизија и оптички интернет, парно и одржување во зградата, освен сметка за струја и вода)

Код на недвижност: 19113

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
8 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
8 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА