Real Estate Agency
мени

Локација: Аеродром

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава ЛУКСУЗЕН стан во Аеродром кај Хотел Русија, станот е 85 м2,4 соби, дневна и 3 спални соби, наместен комплетно со НОВ МЕБЕЛ,нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, реновиран комплет, балкон, клима.паркинг, тераса, се издава само за фамилии, вселив веднаш…

Код на недвижност: 19101

Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА