Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан во Центар кај Песталоци, станот поседува 70 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплетно со нов мебел, нова кујна, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, купатило, клима, балкон, гаража, вселив од 1 Февруари.

Код на недвижност: 18504

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Клима уред
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА