Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Капиштец

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан во Капиштец-Долно Водно, на Улица Козара, поседува 50 м2, 2 соби, наместен комплет со нов мебел,
нова кујна, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење, машина за садови.греење на сопствено парно, клима. купатило. балкон, нова градба 2019 год, вселив веднаш.

Код на недвижност: 18343

Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Соби
2 соби
Бањи
1
Спрат
2 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
50 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА