Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава ЛУКСУЗЕН стан во Центар позади Рамстор, кај МВР . станот поседува 110 м2,4 соби, дневна и 3 спални соби, наместен комплетно со нов  мебел,греење парно, нова кујна, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, нова градба, 2 купатила, клима, балкон.

 

Код на недвижност: 17838

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
110 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
4 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
110 m²
Балкони
1
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА