Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Козле

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан во Козле спроти Олимпико, станот е 120 м2, со 4 соби, дневна и 3 спални, наместен комплетно СО НОВ МЕБЕЛ, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење,3 балкони, 2 купатила, климa, ПАРКИНГ, вселив веднаш…

Код на недвижност: 17816

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
120 m²
Балкони
3
Греење
Клима уред
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
120 m²
Балкони
3
Греење
Клима уред
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА