Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Карпош 2

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан во Карпош 2 кај МИ-ДА, нова зграда. Станот е коплетно опремен со нов мебел. Станот е на 3-ти кат, со лифт, поседува од 65 м2 , 3 соби, нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, 2 балкони, греење на парно, клима, гаража, вселив веднаш.

Код на недвижност: 17485

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
3 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
65 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА