Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Дебар Маало

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава нов луксузен стан во Дебар Маало , поседува 85 м, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен комплет со нов мебел , нова кујна,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење , клима инвертер, балкон, 2 бањи, нова градба, паркинг, вселив веднаш.

Код на недвижност: 17473

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
2
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА