Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан во Центар кај Католичка Црква, 95 м2 станбен простор кој што се состои од 2 спални соби и дневна со трпезарија и кујнски дел, комплетно и убаво наместен,со нов мебел, греење на парно, нова градба, нова медијанапан кујна, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење,клима, лцд тв, гаража, 2 бањи, 2 балкони, вселив веднаш.

Код на недвижност: 17400

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
3 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
95 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
3 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
95 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА