Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан во Центар спроти Рамстор, поседува 70м2, 3 соби, дневна и 2 спални соби, наместен комплетно со нов мебел, греење на струја. 3 клими, нова кујна, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, машина за садови. балкон, 2 купатила,остава. реновиран комплет,вселив веднаш.

Код на недвижност: 17339

Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
8 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
2
Спрат
8 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
70 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА