Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Дебар Маало

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава стан во Дебар Маало, поседува 85м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен koмплет со нов мебел, нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, машина за садови, балкон, вселив веднаш.

Код на недвижност: 17216

Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Не
Соби
3 соби
Бањи
1
Спрат
4 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Не
Опременост
Наместен
Квадратура
85 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА