Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан во Центар на Плоштад, поседува 120 м2, 4 соби, дневна и 3 спални, наместен комплет со нов мебел, нова кујна, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење,машина за садови. голем балкон, греење на сопствено парно, клима, 2 купатила,нова градба, вселив веднаш.

Код на недвижност: 16754

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
120 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Подрум
Да
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
3 кат
Паркинг
Нема
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
120 m²
Балкони
1
Греење
Струја
Ориентација
Исток
Подрум
Да

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА