Real Estate Agency
мени
EnglishMacedonian
EnglishMacedonian

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан кај Универзална Сала, станот е 105 м2, со 4 соби,дневна и 3 спални соби, наместен со нов мебел,греење на парно, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, клима, 2 балкони,2 тоалети, нова градба, гаража, вселив од 10 jануари.

Код на недвижност: 15822

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
3 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
105 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
3 кат
Паркинг
1 гаража
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
105 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА