Real Estate Agency
мени

Локација: Центар

Facebook
Twitter
LinkedIn

Се издава луксузен стан во Центар кај Мистер Џек, спроти СОБОРЕН ХРАМ, станот поседува 120 м2, со 4 соби, дневна и 3 спални соби, наместен комплетно со нов мебел, LCD, греење на парно, 2 купатила,2 балкони, нова кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, сопствен паркинг, интернет, клима, машина за садови, поноваградба, вселив веднаш.

Код на недвижност: 15687

Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
120 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Подрум
Не
Соби
4 соби
Бањи
2
Спрат
1 кат
Паркинг
1 паркинг место
Лифт
Да
Опременост
Наместен
Квадратура
120 m²
Балкони
2
Греење
Градско парно
Ориентација
Исток
Подрум
Не

Заинтересирани сте за оваа недвижност ?

За да закажете состанок или да добиете понуда, ве молиме пополнете ја следната форма:

ГАЛЕРИЈА